Ota yhteyttä

Etsitkö osaajaa, joka taitaa kaikkein vaativimpienkin lattiapintojen käsittelyn?

Ota yhteyttä alueesi paikalliseen Pintamestariin. Me ratkaisemme lattiasi ongelmat puolestasi!
Sähköinen yhteydenotto

Henkilöstö

Pohjois-Pohjanmaa, Keski-Suomi ja Lappi
Kimmo Heinikoski, 0400-969939, kimmo.heinikoski@pintamestarit.fi

Uusimaa
Rauno Rautalin, 040-9052648, rauno.rautalin@pintamestarit.fi

Varsinais-Suomi ja Satakunta
Sami Haapala, 043-2110153, sami.haapala@pintamestarit.fi 

Pohjanmaa
Marko Myllymäki, 0400-756520, marko.myllymaki@pintamestarit.fi 
Ari-Pekka Saarela, 044-2942446, ari-pekka.saarela@pintamestarit.fi
 
Pirkanmaa ja Kanta-Häme
Rauno Rautalin, 040-9052648, rauno.rautalin@pintamestarit.fi 

Savo ja Itä-Suomi
Mika Martiskainen, 050-3537194, mika.martiskainen@pintamestarit.fi

Kymenlaakso ja Päijät-Häme
Rauno Rautalin, 040-9052648, rauno.rautalin@pintamestarit.fi

Keski-Suomi
Jaakko Immonen, 045-1475846, jaakko.immonen@pintamestarit.fi 

Kainuu
Mika Martiskainen, 050-3537194, mika.martiskainen@pintamestarit.fi

Hallinto

Toimitusjohtaja
Jaakko Rekilä, 041-4439252, jaakko.rekila@pintamestarit.fi

Työnjohto
Kiran Pandit, 0400-370528, kiran.pandit@pintamestarit.fi

Laskutus
Erkki Alatalo, 0400-371942, erkki.alatalo@pintamestarit.fi

Pohjolan Pintamestarit Oy

Y-tunnus 1593862-4

Päätoimipaikka:
Ratamotie 40 
FI-90580 OULU

info@pintamestarit.fi

+358 (0)400 993000